14.6.17

Keşlik Deremizden serin esintiler

kabataş

İİlçemiz Keşlik Mahallesi ile Asarkalesi arasındaki derin vadi boyunca uzayıp giden keşlik deresi, bir yandan ziyaretçilerini serinletirken bir yandan da çıkardığı şırıltılı melodisiyle ruhları rehabilite ediyor.

Ramazan ayında olmamız münasebetiyle, sıcaktan bunalan insanlarımız, soluğu Keşlik Deresinin serin sularında alıyor. Gençler gitar çalıp sevdalı şarkılarıya eşlik ediyor derenin huzur dolu çağlayışına.


Doğal küçük şelalelerin döküldüğü noktalarda oluşan göletlerde gönüllerince yüzen gençler, burada olmanın vermiş olduğu keyfi doyasıya yaşıyor.

İlçe Merkezine yaklaşık 200 metre uzaklıktaki Keşlik deresi, Kabataş’ın keşfedilmeyi bekleyen öteki yüzü gibi. Orada huzur ve insana iyi gelebilecek türden doğal güzellikler var.

İlçemizin görülüp gezilesi yerlerinden birisi. Mayonuzu, piknik malzemelerinizi ve arkadaşlarınızı alıp kafa dinlemek üzere gidebileceğiniz nezih bir yer.

Mini konserleri için Abdulsamet ve Serkan’a teşekkürler 03/07/2014 Perşembe günü çekilmiş fotoğraflardan oluşan Keşlik Deresi Fotoğrafları


ilk yayın tarihi : 06/10/2015
[full-width]

Yorum Gönder

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın...